Zpět na výpis článků

KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - Sokol Vranovice A

19:09 01.16.2016 Marcel Bednařík

Mistrovské utkání krajského přeboru I.třídy 09.01.2016

První zápas jarní sezóny nás čekal ve Znojmě. Cesta tam i zpět byla děsná, neb byla taková mlha, že nešlo vidět ani na krok, ale přežili jme to:-)

Po čtyřhrách to bylo 1:1. V první sérii dvouher prohrál jak Rosťa tak i Tomáš shodně smolně 3:2. V další sérii vyhrál Marcel nad Goldmanemm 3:2 (10 v pátem setu), tak i Imra s Rosťou. Vedli jsme tedy 6:4. Místo abychom vedení potvrdili a ještě se více trhli, tak bohužel pak soupeř vyhrál 3 zápasy ze 4, kdy jen Marcel bodoval a najednou byl stav 7:7. V poslední sérii dvouher Marcel porazil Ondru 3:2 (vedl 2:0 na sety, pak soupeř po velmi dobré hře vyrovnal, ale v pátém setu si Marcel již vítězství pohlídal). Rosťa pak prohrál s velmi dobře hrajícím Ondrovčákem, který dělal celkově 3 body. V dalším zápase Imra porazil Goldmanna a vedli jme před závěrečnou dvouhrou, do které nastoupil Tomáš, 9:8. Tomáš si vedl jako zkušený harcovník a výhru si zasloužil, když porazil Mečla v pěti setech. Takže cenná výhra 10:8 pro nás.

Náš tým nastoupil v sestavě: Marcel (4,5 bodu) Imra (3 body) Rosťa (1,5 bodu) Tomáš (1 bod).